HİZMETLERİMİZ

** Cilt Bakımı
** Cilt Teşhisi
** Epilasyon (iğneli, ampüllü)
** Lifting (Kırışıklık Tedavisi)
** Leke Tedavisi
** Kaş ve Kirpik Boyaması
** Kirpik Perması
** Kirpik ekleme
** Pasif Jimlastik
** Gelin Makyajı
** Makyaj (Gece - Gündüz - Gelin - Kamuflaj)
** Masaj 
** Göğüs ve Dekolte Bakımı
** El, Ayak Bakımı
** Selülit Tedavisi
** Mezoterapi (Doktor kontrolunde yapılmaktadır)
** Botox (Doktor kontrolunde yapılmaktadır)
** Kalıcı Makyaj - Permanent Make-up (Kaş-Göz-Dudak)
Cilt Bakımı:

Normal sağlıklı bir cilt günümüz koşullarında çevresel etkenlerden ve mikro organizma artıklarından kendini koruyamaz duruma gelmiştir.

Cildiniz ister kuru, ister yağlı, ister hassas olsun mutlaka profesyonel enstitü bakımına ihtiyaç duyar. Dolayısıyla kırışmalar başlar ve sağlıksız bir görünümle karşı karşıya kalınır. Enstitü bakımı yapılmayan cilt biyolojik gençleşme doyumuna ve görüntüsüne sahip olamayacağı gibi çabuk deforme olur.

Peki ne yapmalı? ne yapmamalıyız. 
Sizin cilt tipinize en uygun cilt bakımı nedir?

Bütün sorularınızın cevabını ve cildinizin güzel görünümü için yapmanız gerekenleri salonumuza gelerek öğrenebilirsiniz. Bir yılda 3 ay 3 kere üst üste yapılan bakım bir cildin 1 yıllık yıpranma, kırışma ve deforme payını geri atar.

O halde bırakın cildiniz bu güzellikleri sağlıklı olarak profesyonel ellerde yaşasın.

 

 

Epilasyon:

Yaşam süresince risklerin fazlalaştığı sağlığın çok önemli olduğu günümüzde epilasyon; tüyleri kökten yok etme sistemler dizisidir.

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak bu yöntemlere hergün yenileri ekleniyor. Eğitmenler gözetiminde, steril ortamda, hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ön planda tutularak kişiye özgün disıble çalışmalar uygulanır.

Teknolojik aletlerle kılın yapısına ve yaşamına uygun çalışmalara " özen gösterilerek epilev ve depilev uygulamalara yer verilir. Sizin probleminiz bizim problemimiz en iyi sonuca kısa sürede ulaşabilmek için sizin yanınızdayız. Daha geniş bilgi için çayınızı bizimle yudumlamak istermisiniz?

Kalıcı Makyaj :

Kaşı olmayanlara, ince seyrek yada kısa kaşlı olanlara, Eyeliner süremeyenlere; gözleri küçük yada büyük kişilere, Çok ince dudakları kalınlaştırma ve büyütmede, Dudak çevresi belirsiz olanlara, Doğuştan veya kaza sonucu fiziksel görünümleri bozulan kişilerin bu hatlarını düzeltmek amacıyla, Ameliyat izlerinde, Hergün makyaj yapacak zamanı bulamayanlara...

Gelin Makyajı:

Gelin adayları gelin en güzel gününüzde güzelliğinizi tamamlayalım...